Transport i spedycja samochodowa

Spedycja i transport samochodowy jest jedną z głównych działalności naszej firmy. Zlecając nam swój ładunek, możesz być pewnym kompleksowej obsługi.

W zależności od wielkości przesyłki, jej właściwości fizyczno-chemicznych oraz Twoich potrzeb, wybierzemy odpowiedni środek transportu gwarantujący jak najkorzystniejsze dla Ciebie wykonanie usługi.

Dysponujemy nowoczesnymi samochodami oraz zestawami samochodowymi spełniającymi normy bezpieczeństwa i ekologiczne:

  • niskotonażowymi do 3.5t (dzięki nim realizujemy przesyłki ekspresowe)
  • średniotonażowymi do 12t (plandeki, skrzynie)
  • wielkotonażowymi do 24t z naczepami 13.6m typu: plandeka, firanka, mega (100m³), jumbo, platforma, wywrotki
  • specjalistycznymi do przewozu towarów ciężkich i ponadgabarytowych: dłużyce, platformy rozciągane, tifbety, semi-trailery

Wszystkie samochody wyposażone są w system nawigacji GPS oraz telefon komórkowy, dzięki czemu mamy stały monitoring nad powierzonym przez Ciebie towarem.

Współpracujemy również z wyselekcjonowanymi, rzetelnymi partnerami, dającymi szeroki wachlarz możliwości transportowych w każdym miejscu w Europie. Wymagamy od nich tak jak i od siebie wykonywania usług na najwyższym poziomie.

Sad-Sped cały czas dąży do podnoszenia jakości świadczonych usług aby jak najpełniej zaspokajać potrzeby swoich klientów. Uważamy, że jest to kluczowy cel dzięki któremu nasz klient jest i będzie usatysfakcjonowany.

Świadczy o tym szeroka gama stałych oraz nowych kontrahentów powierzających nam co roku coraz większą ilość swoich towarów do przewozu.

Wykwalifikowana, doświadczona kadra podnosząca nieustannie swoje kwalifikacje oraz maksymalna informatyzacja zapewnia terminowe, bezpieczne i profesjonalne wykonanie całego procesu spedycyjnego.

Transport i spedycja  samochodowa

skontaktuj się z nami