Logistyka i magazynowanie

Jeśli posiadasz towar i poszukujesz rzetelnej, profesjonalnej firmy, która go dla Ciebie przechowa, trafiłeś we właściwe miejsce.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy niezbędną wiedzę oraz możliwości by zapewnić Ci kompleksową obsługę w zakresie logistyki i magazynowania.

Podejmiemy Twój towar ze wskazanego przez Ciebie miejsca, przechowamy go w odpowiednich dla niego warunkach na określony przez Ciebie czas, w przypadku potrzeby przepakujemy, zkonfekcjonujemy, oetykietujemy, by później szybko i sprawnie dostarczyć go we wskazany przez Ciebie punkt.

Dysponujemy magazynami wszelkiego rodzaju, od otwartych (do przechowywania towarów niewrażliwych na czynniki atmosferyczne), półotwartych (miejsca zabezpieczone dachem wspartym na podporach), zamkniętych (budynki) po specjalne (przeznaczone są do składowania określonego rodzaju towaru, np: ciecze, towary sypkie).

Tak szeroka gama różnego rodzaju powierzchni umożliwia nam składowanie towarów różnej natury oraz idealne dopasowanie się do potrzeb Klienta.

Dobieramy rozwiązania, które najlepiej zapewnią maksymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej do Twoich potrzeb.

Powierzając nam swój towar możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo oraz pewny obsługi na najwyższym poziomie.

logistyka

skontaktuj się z nami