Spedycja kolejowa

Spedycja kolejowa jest kolejnym elementem kompleksowej obsługi, którą zapewnia Sad-Sped.

Nasi klienci uwzględniając transport kolejowy w swoich planach biznesowych, czerpią korzyści pod względem ekonomicznym (duża ładowność, relatywnie niskie stawki transportowe przy dostawach na duże odległości) i ekologicznym (zdolność do przewozów masowych przy najmniejszym zużyciu energii,ochrona środowiska).

Organizujemy krajowy i międzynarodowy transport kolejowy wszystkich rodzajów ładunków, od ładunków ponadgabarytowych , przez kontenery po towary masowe (zboża, nawozy,rudy metali).

Dowieziemy go drogą kolejową do określonego miejsca, jeśli dalsza część trasy nie zapewnia infrastruktury kolejowej zorganizujemy przeładunek na transport samochodowy/drogowy.

Opierając się na wieloletniej, owocnej współpracy z renomowanymi przewoźnikami towarowymi potrafimy zoptymalizować koszty i zaoszczędzić czas naszego klienta.

Wybierając nas dostajesz gwarancję fachowej realizacji usługi w ramach której troszczymy się o bezpieczeństwo Twojego towaru oraz jego terminowe dotarcie do wskazanego przez Ciebie miejsca.

Przeładunek, formalności celne? Zostaw to nam!

transport kolejowy

skontaktuj się z nami