INFORMACJE O FIRMIE

Firma Sad-Sped powstała w Szczecinie jako agencja celna w 1996 roku. Od 1999 roku rozszerzyliśmy działalność o transport i spedycję w ruchu krajowym i międzynarodowym, świadcząc usługi w transporcie samochodowym, morskim, śródlądowym i kolejowym.

Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu naszych klientów zaczęliśmy realizować kompleksową obsługę firm.

Zajmujemy się organizacją łańcucha logistycznego, od doradztwa, przez załadunek, transport, wyładunek po obsługę portową.

Wśród szerokiej gamy przewożonych towarów naszą specjalnością jest transport wyrobów hutniczych.

Organizujemy transporty w całej Europie z udokumentowanym sukcesami, dzięki czemu zaufało nam wielu klientów krajowych i zagranicznych. 

Nasza firma wspomagała budowę wielu projektów takich jak: stadiony, hale sportowe, mosty, centra handlowe oraz inne obiekty użyteczności publicznej.

Rozwój naszej firmy jest dziełem zgranego i umotywowanego zespołu pracowników z długoletnią  praktyką i wysokimi, cały czas podnoszonymi, kwalifikacjami.

 

Północna Izba Gospodarcza

Współpracę z klientem traktujemy jako wieloletnie partnerstwo które jest dla nas wyzwaniem by sprostać coraz wyższym wymaganiom rynku. Staramy się zrozumieć naszych klientów aby dostarczać im przemyślanych rozwiązań.

Cenimy sobie dobre i bezpośrednie relacje z klientami, dlatego też najlepszą nagrodą dla zespołu Sad-Sped jest satysfakcja naszych klientów będąca wynikiem zadowolenia z jakości i poziomu wykonywanych usług.

Obroty naszej spółki wzrastają z roku na rok co świadczy o tym że nie boimy się wyzwań jakie stawiają przed nami nasi partnerzy.

Naturalnym uzupełnieniem naszej działalności logistycznej jest szeroko rozwinięta baza stałych i sprawdzonych podwykonawców.

Dysponujemy samochodami, takimi jak: plandeki, platformy, semi-trailery oraz coilmuldy. Każdy samochód wyposażony jest w telefon komórkowy i GPS co umożliwia nam stały monitoring nad powierzonym nam ładunkiem. Nasz tabor spełnia wymogi ekologiczne określane przez normy europejskie.

Posiadamy ubezpieczenie OC w wysokości 300.000 EUR gwarantujące bezpieczeństwo przewożonego towaru.

Sądzimy, że nawiązanie współpracy z Waszą firmą będzie satysfakcjonujące dla obydwu stron.

 

skontaktuj się z nami

Firma Sad-Sped powstała w Szczecinie jako agencja celna w 1996 roku.
Od 1999 roku rozszerzyliśmy działalność o transport i spedycję w ruchu krajowym i międzynarodowym, świadcząc usługi w transporcie samochodowym, morskim, śródlądowym i kolejowym.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu naszych klientów zaczęliśmy realizować kompleksową obsługę firm.
Zajmujemy się organizacją łańcucha logistycznego, od doradztwa, przez załadunek, transport, wyładunek po obsługę portową.
Wśród szerokiej gamy przewożonych towarów naszą specjalnością jest transport wyrobów hutniczych.
Organizujemy transporty w całej Europie z udokumentowanym sukcesami, dzięki czemu zaufało nam wielu klientów, takich jak:
Salzgitter Mannesmahn Stahlhandel GmbH, Salzgitter Mannesmahn  Stahlhandel Sp. Z.o.o,
Peine T rager GmbH & Co. Kg., Arcelor Mittal, Bobrek Sp. J.
Nasza firma wspomagała budowę wielu projektów takich jak: stadiony, hale sportowe, mosty, centra handlowe oraz inne obiekty użytku publicznego.
Rozwój naszej firmy jest dziełem zgranego i umotywowanego zespołu pracowników z długo letnią praktyką i wysokimi, cały czas podnoszonymi, kwalifikacjami.